Contact information

Muzeum w Jarosławiu Kamienica Orsettich
The Orsetti House Museum in Jarosław
37-500 Jarosław
Rynek 4
Phone/Fax: /fax (+48) 16 621 54 37
e-mail: muzjar@poczta.onet.pl
e-mail:muz.dzieduszyccy@poczta.onet.pl
Website: www.muzeum-jaroslaw.pl

Director - Jarosław Orłowski
tel. 16 621 37-31
jorlowski@muzeum-jaroslaw.pl


Administration - Anna Gronkowska
16 621 54-37 extension no.: 21
muzjar@poczta.onet.pl

Administration - Małgorzata Potoczna
16 621 54-37 w. 22
mpotoczna@muzeum-jaroslaw.pl

Accounting Departments - Janina Balicka
16 621 54-37 extension no.: 21
jbalicka@muzeum-jaroslaw.pl


Archaeology Studio - Joanna Kociuba
16 621 54-37 extension no.: 22
jkociuba@muzeum-jaroslaw.pl


History Workroom - 16 621 54-37 extension no.: 23
Krystyna Kieferling
kkieferling@muzeum-jaroslaw.pl
Zofia Kostka-Bieńkowska
zbienkowska@muzeum-jaroslaw.pl

Library - Grażyna Żurawska
16 621 54-37 extension no.: 28
gzurawska@muzeum-jaroslaw.pl


Conservator - Danuta Baran
16 621 54-37 w. 26

dbaran@muzeum-jaroslaw.pl

Photography Studio - Henryk Górecki
16 621 54-37 extension no.: 26

hgorecki@muzeum-jaroslaw.pl

Itinerary - Piotr Prymon
16 621 54-37 extension no.: 22
pprymon@muzeum-jaroslaw.pl


Ticket Office
Phone: 16 621 54-37 extension no.: 24 i 25


Branch in Zarzecze

Iwona Długoń Phone: 793 839 294
e-mail:muz.dzieduszyccy@poczta.onet.pl